KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

ALLIANCE FRANCAISE

obiekt: Sale konferencyjne

ilość miejsc: 70

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Klimatyzacja

Bezprzewodowy Internet

Ekran

Flipchart

Rzutnik folii

Rzutnik slajdów 35 mm

Obsługa w języku angielskim

Obsługa w języku francuskim

OPIS:

Alliance Française w Łodzi jest jednym z ponad 800 stowarzyszeń na całym świecie, zrzeszonych przez Fundację Alliance Française z siedzibą w Paryżu oraz przez Ambasadę Francji w Polsce. Od ponad 100 lat ośrodki Alliance Française promują język francuski i kulturę francuską dbając jednocześnie o najwyższą jakość nauczania i gwarantując studentom niezwykły kontakt z francuskim.
Lokalizacja Alliance Française w samym sercu miasta, na terenie Manufaktury, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do przeprowadzania wszelkiego rodzaju szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych. Łatwość dostępu do bezpłatnych miejsc parkingowych oraz dojazdu komunikacją miejską są dodatkową korzyścią dla naszych Partnerów

Sale przeznaczone na szkolenia, warsztaty lub spotkania biznesowe:

Do dyspozycji pozostawiamy Wam:
Hol – 70 osób
Sale:
3 sale po 12 osób
1 sala dla 10 osób
2 sale dla 8 osób
Dzięki ścianom przesuwnym istnieje możliwość swobodnej aranżacji sal. Po połączeniu 3 sal w jedną uzyskacie Państwo przestrzeń dla ok. 40 osób.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

STRATOSFERA

Stratosfera to miejsce w którym zrobisz pierwsze kroki wspinaczkowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki skalnej.

WIĘCEJ

PAN KEJK

Restauracja oferuje naleśniki słodkie i wytrawne, a także zupy, sałatki oraz świeżo wyciskane soki.

WIĘCEJ

ALLIANCE FRANCAISE

Lokalizacja Alliance Française w samym sercu miasta, na terenie Manufaktury, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do przeprowadzania spotkań.

WIĘCEJ