KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

ANATEWKA

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 80

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Obsługa w języku angielskim

OPIS:

Anatewka w Manufakturze, to restauracja z wieloma tradycjami, w której serwowane są dania Łódzkich Żydów.

Sam lokal liczy sobie dopiero 5 lat, choć pierwsza Anatewka, mieszcząca się przy ulicy 6 sierpnia w Łodzi, świętowała niedawno swoje dziesięciolecie.

Choć restauracja powstała stosunkowo niedawno, to receptury naszych potraw sięgają czasów Fabrykanckiej Łodzi i Izraela Poznańskiego.

Wnętrze lokalu jest bardzo przytulne i klimatyczne. Nasi stali goście, a jest ich wielu,  chętnie do nas wracają, podkreślając, że w Anatewce czują się jak w domu i nie tylko ze względu na wystrój wnętrza, który przypomina im czasy dzieciństwa i niedzielnych obiadów w domu babci, ale głównie ze względu na atmosferę, jaką tworzy obsługa, która z uśmiechem na twarzy wita ich na progu, jak na prawdziwych gospodarzy przystało.

Staramy się spełniać niemal wszystkie życzenia naszych gości, także jeżeli mają Państwo ochotę na przykład na domową jajecznicę czy omleta lub bardziej wykwintną sałatkę z krewetek, których nie ma w naszej karcie menu, wystarczy tylko poprosić.

Magia tego miejsca, dopełniona muzyką na żywo w  wykonaniu naszej uroczej skrzypaczki, sprawia, że nowych gości wciąż nam przybywa, także i Państwa serdecznie zapraszamy do Anatewki.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

TAWERNA PEPE VERDE

Tawerna Pepe Verde powstała w 2006 roku i jest efektem zamiłowania właściciela zarówno do żeglarstwa, jaki i do dobrej kuchni.

WIĘCEJ

POLKA

W restauracji są serwowane dania kuchni polskiej z ekologicznych produktów, w dużej ilości, o dobrym smaku.

WIĘCEJ

HANA SUSHI

Niepowtarzalna Dusza Japonii wita Państwa, gdy wstępujecie w progi naszej restauracji.

WIĘCEJ