KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

PAN KEJK

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 40

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Światło naturalne

Klimatyzacja

Możliwość płatności w EURO

Możliwość płatności kartą kredytową

Obsługa w języku angielskim

OPIS:

Restauracja oferuje naleśniki słodkie i wytrawne, a także zupy, sałatki oraz świeżo wyciskane soki. Mocną stroną lokalu jest nowoczesny, utrzymany w bieli wystrój, urozmaicony ciekawym oświetleniem – wiszącymi żarówkami na długich kablach oraz miedzianymi lampami.

25 rodzajów naleśników wytrawnych, 15 propozycji słodkich, a dodatkowo tradycyjne placki ziemniaczane, amerykańskie „pankejki”, czyli porcje czterech małych placków podanych ze słodkim sosem, rozgrzewające zupy-kremy i szeroki wybór sałat. Menu restauracji Pan Kejk zachęca do spędzenia czasu przy pysznych daniach nawiązujących swoimi nazwami do miast i państw z całego świata. W karcie znalazły się między innymi naleśnik „norweski” z farszem z łososia, szpinaku, pomidorów i rukoli, „tajski” z krewetkami, cukinią, pędami bambusa oraz mleczkiem kokosowym, czy „polski” – z kiełbasą, pieczarkami i żółtym serem. Na podróż w krainę słodkości goście restauracji mogą przenieść się za pomocą naleśnika „orleańskiego”, wypełnionego czekoladą, mascarpone i gruszką, czy „krakowskiego” z karmelem, orzechami, herbatnikami i serkiem homogenizowanym. Wśród propozycji „pankejków” nie mogło zabraknąć tradycyjnej wersji podawanej z syropem klonowym.

Wystrój restauracji jest utrzymany w stylu nowoczesnego minimalizmu. Klasyczne, białe meble współgrają z naturalnym drewnem oraz miedzianymi wykończeniami i dodatkami. Ciekawym rozwiązaniem oświetlenia jest zastosowanie wiszących na długich kablach żarówek, które stają się nietuzinkowym elementem dekoracyjnym. Właściciele zdecydowali się na otwartą kuchnię, dzięki czemu klienci restauracji mogą na bieżąco podpatrywać pracę kucharzy.

Powierzchnia sali przeznaczonej dla zorgaznizowanej grupy:

1 sala na drugim pietrze

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

ANATEWKA

Anatewka w Manufakturze, to restauracja z wieloma tradycjami, w której serwowane są dania Łódzkich Żydów.

WIĘCEJ

TEATR MAŁY

Zawodowy teatr repertuarowy założony w 2009 roku z inicjatywy Mariusza Pilawskiego - aktora i reżysera - przez Stowarzyszenie Komedia Łódzka.

WIĘCEJ

BAWEŁNA

Serce tego miejsca – kuchnia. Za największą wartość uważamy jakość produktu i pasję jaką wkładamy w tworzenie dań.

WIĘCEJ