KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

PIZZA HUT

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 136

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Obsługa w języku angielskim

Obsługa w języku niemieckim

OPIS:

Pizza Hut Manufaktura – Twoje najlepsze chwile

Jeżeli kochasz odrobinę przyjemności na co dzień – zajrzyj do restauracji Pizza Hut! Znajdziesz tu klimatyczne miejsce, pyszne jedzenie i to coś nieuchwytnego, co tak lubisz, a co niektórzy nazywają „atmosferą” – bo nasze restauracje tworzymy specjalnie z myślą o Tobie.

Wpadnij do nas solo lub z przyjaciółmi na swoją chwilę przyjemności. Zjedz ulubione danie (plus deserek!), odpręż się, doładuj baterie. Czekamy na Ciebie!

Co znajdziesz u nas dobrego?    

Oprócz przytulnego wnętrza, dobrej muzyki i miłej, profesjonalnej obsługi – rozmaite wyborne dania do wyboru:

• pizze prosto z pieca, w różnych formatach, smakach i kolorach, z mnóstwem Twoich ulubionych dodatków, na puszystym cieście Pan lub cienkim i chrupiącym Classica

• smakowite makarony (penne, tagliatelle i spaghetti), które możesz dowolnie łączyć z różnymi sosami i samodzielnie komponować własne potrawy – mięsne lub wegetariańskie

• aromatyczne przystawki zaostrzające apetyt

• pełen zdrowych przysmaków bar sałatkowy.

 

Czego można chcieć więcej?

Chyba tylko lekkiego, słodkiego deseru, bo posiłek bez deseru to jak randka bez pocałunku. Do tego napoje – gorące i zimne.

Zabierz ze sobą swoich przyjaciół i rodzinę – i przychodź do nas, kiedy tylko masz czas i ochotę. A jeśli zjawisz się w restauracji Pizza Hut jedynie w towarzystwie złego humoru (lub złośliwej „przyjaciółki” chandry) – zrobimy wszystko, by go poprawić!

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

GANESH

Kuchnia wyróżniająca się eksplozją smaków, mixem przypraw, intensywnością zapachów.

WIĘCEJ

BIERHALLE

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą.

WIĘCEJ

PAN KEJK

Restauracja oferuje naleśniki słodkie i wytrawne, a także zupy, sałatki oraz świeżo wyciskane soki.

WIĘCEJ