KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

ARENA LASER GAMES / EXPERYMENTARIUM

obiekt: Rozrywka

ilość miejsc: 60

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Możliwość dostosowania karty menu (zindywidualizowana karta menu)

Możliwość konfiguracji stołów

Światło naturalne

Bez światła naturalnego

Klimatyzacja

Bezprzewodowy Internet

Ekran

Mikrofon bezprzewodowy

Projektor multimedialny

Videokonferencje

Obsługa biurowa: faks, xero, skaner

Własna obsługa techniczna Sali

Własna obsługa bankietu

Własny catering

Szatnia

Możliwość płatności kartą kredytową

Zniżki dla dzieci

Zniżki dla grup

Zniżki dla osób poniżej 26 roku życia

Zniżki dla rodzin

Zniżki dla seniorów

Zniżki dla studentów

Kącik kawowo/herbaciany

Obsługa w języku angielskim

OPIS:

Experymentarium to interaktywne centrum nauki mieszczące się w łódzkiej Manufakturze. Posługując się atrakcyjną metodą edukacji przez zabawę, w czytelny i prosty dla wszystkich sposób, objaśniamy świat i sprawiamy, że staje się przyjemniejszy i weselszy! Tu nigdy nie jest nudno!.

Arena Laser Games to centrum gier laserowych oferujące grę w elektroniczny paintball, mieszczące się w łódzkiej Manufakturze. Gracze mierzą się ze sobą w pojedynku, który odbywa się w labiryncie na powierzchni niemal 250 m 2. Labirynt jest skryty w półmroku, wzb

Nauka wcale nie musi być trudna! jest tylko jeden warunek! Zwiedzając naszą interaktywną wystawę Experymentarium należy wszystkiego dotknąć!
Wystawa interaktywna Experymentarium to ośrodek typu discovery center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę.
Nasza wystawa łączy naukę z zabawą, dzięki czemu nawet najnudniejsze zjawiska, procesy i teorie usłyszane na lekcjach okazują się mieć niejednokrotnie zaskakujące zastosowanie w codziennym życiu, stając się dla eksperymentującego „młodego naukowca” zrozumiałe i interesujące.
Jeszcze nigdy nauka nie była taka łatwa!

Arena Laser Games to centrum gier laserowych, oferujące grę w laserowy paintball. To doskonała alternatywa dla standardowego Paintballa. Niewidoczna wiązka laserowa emitowana przez karabiny jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Rozgrywka na Arenie to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Rozgrywka odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu – Laserowym labiryncie, zajmującym powierzchnię około 250 m2, na terenie którego znajdują się opony, drewniane skrzynie, metalowe beczki, lampy UV, fluorescencyjne graffiti. Cały wystrój, połączony z profesjonalnym nagłośnieniem, efektami świetlnymi, generatorem mgły tworzy niezapomniany klimat. Laserowy paintball to atrakcja polecana każdemu, bez względu na wiek czy płeć dlatego Arena Laser Games jest idealnnym rozwiązaniem na organizację różnych imprez.

ogacony rozmaitymi niespodziankami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Gracze strzelają do siebie wiązkami lasera

Powierzchnia sali przeznaczonej dla zorgaznizowanej grupy:

I SALA OGÓLNODOSTĘPNA- 52 m2 II SALA MNIEJSZA 30 m2

Uwagi i sugestie:

Dodatkowe udogodnienia: tablica suchościeralna 1×1,16 m; zniżki dla osób poniżej 26 roku życia za okazaniem legitymacji studenckiej, szkolnej; możliwość zniżki na atrakcje dla organizatorów i gości konferencji, imprez firmowych czy spotkań biznesowych.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

PAN KEJK

Restauracja oferuje naleśniki słodkie i wytrawne, a także zupy, sałatki oraz świeżo wyciskane soki.

WIĘCEJ

SPHINX

SPHINX to restauracja na każdą okazję - na szybki lunch w pracowity dzień, na spotkanie z przyjaciółmi czy niedzielny obiad w gronie rodziny.

WIĘCEJ

THE MEXICAN

Restauracje The Mexican to restauracje z segmentu casual dining, cechują się ofertą kulinarna opartą na oryginalnych recepturach kuchni meksykańskiej.

WIĘCEJ